| KoRoGirl a întrebat:

Stie cineva cand apare filmul Eragon partea a doua? funda+vot

Răspuns Câştigător
| piticoth a răspuns:

Din cate am auzit nu există Eragon 2.Filmul nu a respectat cartea,fanii au fost dezamăgiţi şi furioşi din cauza replicilor aiurite care nu existau în carte, a fazelor amuzante pe unde nu era cazul, a schimbărilor prosteşti de situaţii şi evenimente.Nu există nicio şansă de continuare.

1 răspuns:
| améliee a răspuns:

Nu cred ca va mai fi o a doua parte. Primul film s-a deosebit prea mult de carte si nici nu a avut succes.