| LauraMLD a întrebat:

Spuneti-mi si mie cel mai de groaza film care l-ati vazut! Dau funda

Răspuns Câştigător
| alina101 a răspuns:

Insidious e cu adevarat de groaza.

| LauraMLD explică (pentru alina101):

Multumesc mult, m-am uitat ieri la film si e super! n-am avut timp sa ma plictisesc. happy

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Grudge (1).

| LauraMLD explică (pentru Pricked):

L-am vazut!

| Pricked a răspuns (pentru LauraMLD):

Ei bine, incearca "Sinister".

| LauraMLD explică (pentru Pricked):

Am vazut si sinisterhee hee ideea e ok happy

| Pricked a răspuns (pentru LauraMLD):

Oh, frate, esti buna la asta!

The Possession.

Nu-mi spune ca l-ai vazut si pe-asta!

| LauraMLD explică (pentru Pricked):

Nu l-am vazut, dar m-am uitat la trailer si e slab. nu ma prea incanta!
Peace

| dudeman13 a răspuns:

Eram intro seara cu cei mai bini prieteni ai mei (eu+inca 2 persoane), la unu dintre ei acasa, si am zis sa ne uitam la ceva horror, am ales paranormal activity, ei bine ne-am **** pe noi, si nu stiam cum sa ne ascundem sub plapuma si ia in considerare ca avem 14 ani, nu suntem noi chiar cei mai curajosi, dar totusi... paranormal activity TOATA seria!

| LauraMLD explică (pentru dudeman13):

Am vazut toata seria. in afara de 4 care nu a aparut inca hd!

| RalucaTyan a răspuns:

Hostel toate cele 3 parti si The hills have eyes.

| Molecula a răspuns:

Paranormal actinity, dar trebuie sa fii in actiune, sa nu fii atras la alt ceva, decat la film..., sau venom (veninul)

| TheBlackEmo a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3, The Exorcist, Mirrors 1, 2, 13 Ghosts, Avertizarea 1, 2, Constantine! Funda?

| LauraMLD explică (pentru TheBlackEmo):

Le-am vazut pe toate big grin in afara de Casa celor 13 fantome.

| TommoGirl a răspuns:

Craciunul Negru! 1 si 2

| madalinbb19 a răspuns:

Wrong Turn

| LauraMLD explică (pentru madalinbb19):

Am vazut toate seriile wrong turn!

| iron2man a răspuns:

The exorcist.- vechi

| LauraMLD explică (pentru iron2man):

Cel din 98? sau care?

| iron2man a răspuns (pentru LauraMLD):

Nu, cel din 1973. E infiorator. nu l-as revedea.

| LauraMLD explică (pentru iron2man):

M-am uitat la trailer. si l-am vazut! E bun filmul. daca stii altceva.

| DegeteRapide a răspuns:

Papusa Chucky.

| SnaKe342 a răspuns:

Incearca Shutter(2004)