| IBeliveICanFly3 a întrebat:

Stie cineva ce numar este ultimul episod din Pariu cu viata? Cel de lunea trecuta (scuze categoria dar este cea mai populata) Multumesc anticipat btw!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postat de abc pe December 23rd, 2012
Episodul 15 din sezonul 3 al serialului fenomen "Pariu cu Viata" va aparea pe site dupa difuzarea lui la TV

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Larisssaa a răspuns:

15. Sper că te-am ajutat. happy

| IBeliveICanFly3 explică (pentru Larisssaa):

Multumesc si tie apropo!

| iubareatza30 a răspuns:

Sezonul 3, episodul 15