| AlinaToma a întrebat:

PTR cine se uita la Pariu cu viata :la ultimul episod difuzat lunea trecuta la sfarsit scria;``Ne vedem la prmavara!`` de ce? va rog raspundeti-mi fundita happy
scuzati categoria...

Răspuns Câştigător
| lagunablue10 a răspuns:

Sunt sarbatorile... orice serial la care te uiti de exemplu pariu cu viata sau suleyman magnificul sunt oprite in preajma sarbatorilor deoarece jumatate din timpul liber al actorilor este dedicat regizarii serialului asa ca actorii primesc o mica vacanta pentru a se relaxa.happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S-a terminat sezonul si va incepe altul la primavara

| LifeIsHard a răspuns:

Deoarece au facut o pauza, si va incepe la primavara, nu stiu exanct cand.

| Alfonso a răspuns:

PT CA...s-a terminat sezonu, au luat si ei pauza! La fel a fost si anul trecut cand au trecut de la sezonul 1 la 2winking

| unconnected a răspuns:

Se refera la faptul ca o sa inceapa un nou sezon la primavara