| bogdannnn13144 a întrebat:

Buna TPU stie cineva daca va avea filmul The Hobbit o continuare si cand va aparea

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Vor mai fi 2 parti:
The Hobbit: The Desolation of Smaug, apare anul acesta prin decembrie.
Si The Hobbit: There and Back Again care apare pe la sfârșitul lui 2014.

6 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Vor mia fi 2 parti

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Eu cred ca nu va avea vreo continuare, adica stiu ca e doar o carte.

| bogdannnn13144 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Dar dar sunt 3 parti de the lord of the rings si frodo cand a scris cartea a pus doar the lord of the rings nu si the two tower sau altceva poate si la the hobbit e la fel cu prima parte
pentru ca a avut un final ..asa ciudat findca nu arata lupta cu azog sau daca au reusit sa se intoarca la ei acasahappy

| Antoni0 a răspuns:

Cauta pe http://www.imdb.com/ titlurile ce le-au mentionat ceilalti colegi si vei gasi pe pagina filmelor si data in care acestea vor fi lansate.

| GucciPucciGucci a răspuns:

O continuare cu siguranta va avea insa nu stiu cu certitudine cand va aparea. unii spun ca va aparea pana la sfarsitul anului asta si ca ar fi in total 3 parti

| larisucza a răspuns:

Da, va avea o continuare, dar nu stiu cand