| qwertyu76 a întrebat:

Stie cineva o emisiune educativa? Si daca puteti sa imi spuneti principalele aspecte educative ale emisiuni.

Răspuns Câştigător
| supermarketuldefilme a răspuns:

Pentru mine o 'emisiune educativa' inseamna si una in care se ia un interviu unei mari personalitati. Intotdeauna ai ceva de invatat.
Exemplu de emisiuni facute de profesionisti cu si despre profesionisti: Profesionistii de pe TVR1, Nocturne de pe TVR1, Dincolo de aparente de pe Antena 2, Economia este viata (Eveline Pãuna) de pe Money Channel.

1 răspuns:
| ralluca15lp a răspuns:

Expresul Exploratorilor pe DaVinci Learning...iti arata experimente educative, curiozitati di altele