| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune care sunt principalele aspecte educative ale emisiuni (alegeti voi o emisiune) si daca exista si elemente antieducative in emisiune. Funda

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Pariu cu viata - needucativ - certuri, giugiuleala, bla, bla, bla, muzica, bla, bla, bla, pistoale, bla, bla, bla
vrei sa fii milionar, te pui cu blondele - SUPEReducativ - inveti ceva noua, iti cultivi cultura generala. Sper ca te-am ajutat. EO PRIMA

| Anonim119 a răspuns (pentru acinorev):

Despre aceiasi emisiune aspecte educative si antieducative

5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Pariu cu viata e NEeducativ! Vrei sa fii milionar e SUPER educativ si la fel ca Te pui cu blondele!

| Th3Anon1mB0y a răspuns (pentru acinorev):

Da ma daa si ce inveti?

| acinorev a răspuns (pentru Th3Anon1mB0y):

tongue Uita-te macar! Sau stai cu mintea goala...

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Mama din intamplarexD.E okay emisiunea te invata ce sa faci in cazuri dinasteaxDsi sa te protejezihappy..Si cred ca elementul negativ.(nu trebuie sa faci copii asa devreme)