| fllory a întrebat:

happy
Stie cineva sa imi spuna cate episoade sunt in total din "pariu cu viata"?
O sa dureze ceva timp sau o sa se opreasca dintr-o data promitand un al 2-lea sezon?
Stiu ca-i putin deplasata intrebarea pentru ca in general nu se prea dau astfel de informatii dar poate, poate big grin
Oricum, daca ma puteti ajuta ofer cu cea mai mare placere, funda :*!

1 răspuns:
| Alemoni a răspuns:

Din cate stiu sunt 5 episoade in total.
Dupa parerea mea o sa se opreasca si o sa promita un al II lea sezon.
Bafta!