| Moti452 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de a lua Netflix gratis macar pentru cateva zile? As doti ca metoda aceea sa nu incalce vreo lege =).
Dau funda

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

... din moment ce e gratis când nu se oferă de la ei normal că orice găsesști e ilagal

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu, prima luna este gratuita.

| Moti452 explică (pentru Aasdfghj):

Nu se mai da in Romania.

| Ineys a răspuns:

Https://help.netflix.com/ro/node/16282

Cred ca asta era singura sansa, dar se pare ca nu e valabila la noi in tara.

| Bernardus a răspuns:

Ori gratis, ori legal, amandoua nu se poate

| Moti452 explică (pentru Bernardus):

Exista giveawayuri
Gratis si legale.
Eu intrebam daca stie cineva vreun site de p care poti lua Netflix gratis drept giveaway sau altceva

| Bernardus a răspuns (pentru Moti452):

Da, bro/sis, iti da indianu' Pajeet cont de Netflix premium gratis pe viata si nici nu e teapa. Las-o dracului de treaba, ca nu face nimeni "giveawayuri" cu conturi pe servicii de streaming. Daca vrei neaparat, cerseste pe la prieteni, poate se indura vreunu' de tine si te lasa sa-i folosesti contul

| Moti452 explică (pentru Bernardus):

Da..., dar un prieten a primit de la giveaway si vr si eu =)