| Ađııa a întrebat:

Stiti cum se numeste filmul acela cu 2 gemene care s`au intalnit intr-o tabara si nu se suportau, pana la urma au inceput sa se inteleaga si au vazut ca au multe in comun si aveau o poza cu parintii lor facuta pe jumate. O fata era cu mama si cealalta cu tatal. Intr`un final au vrut sa`si uneasca parintii din nou si fiecare s`a dus la cealalta acasa.

Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| zzz_1061 a răspuns:

The Parent Trap
(1998)
Capcana pentru parinti

3 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

The Parent Trap
capcana pentru parinti

http://www.youtube.com/watch?v=3-0gWnXdBZI
cred ca asta e

| Alina_2047 a răspuns:

The parent trap

| flory_9779 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar cred ca te referi la unul din filmele in care joaca gemenele ashley si mary-kate olsen... poti sa cauti pe net filmele in care ele au jucat si poate il recunosti printre ele pe cel pe care il cautihappy