| Ađııa a întrebat:

happy
Stiti cum se numeste filmul acela cu 2 gemene care s`au intalnit intr-o tabara si nu se suportau, pana la urma au inceput sa se inteleaga si au vazut ca au multe in comun si aveau o poza cu parintii lor facuta pe jumate. O fata era cu mama si cealalta cu tatal. Intr`un final au vrut sa`si uneasca parintii din nou si fiecare s`a dus la cealalta acasa.
Fundaaa. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Am vazut acest film! Iti garantez 100% ca ''The Parent Trap (1998)'' este filmul pe care il cauti>> funda?

| Pitic a răspuns:

" It Takes Two " cu gemenele Olsen