| deea_2235 a întrebat:

Stiti niste seriale/filme cu adolescenti de preferabil mai noi incepand cu anii 2001 japoneze, coreene, spaniole asemanatoare cu ninos ricos pobres padres, hanayori dango sau playful kisshappy

Răspuns Câştigător
| Nameless a răspuns:

Daca e vorba despre adolescenti eu iti recomand:
- hana kimi ( versiunea japoneza ) - serial facut dupa drama cu acelasi nume; f tare big grin
- you're beautiful - drama coreeana; trebuie vizionata astahappy
- it started with a kiss ( + they kiss again - continuarea de la primul sezon ) - drama taiwaneza : e pur si simplu bestialalaughing
- hi, my sweetheart - drama taiwaneza.
- Do Re Mi Fa So La Si Do
- film coreean happy
Apropo nu ai zis nimic despre filmele/serialele taiwaneze dar eu ti le dau oricum pe cele mai frumoase happy
- 1 litre of tears - drama japoneza; daca ai chef de bocit atunci asta e drama potrivita
- bull fighting - drama taiwaneza : e posibil sa-ti placa mai mult decat mi-a placut mie. merita incercata oricumhappy
- devil beside you - drama taiwaneza : fain serialul asta. chiar mi-a placut; este a "must see"
- Delightful Girl Choon-Hyang - drama coreeana; a fost super tare; a avut de toate: drama, romance, comedy, "cuteness"
- heartstrings - drama coreeana noua, aparuta recent
- buzzer beat - drama japoneza; draguta

Si inca multe alteele care nu-mi vin acum in minte. Astea care ti le0am dat sunt cu adolescenti; mai am si fara dar ti-am dat ce ai vrut tu happy Off! Mai am o sumedenie de drame bune pe care ti le-as recomanda dar ma opresc aici laughing Daca totusi mai vrei, da-mi un mesaj happy

2 răspunsuri:
| CleverAdvisor a răspuns:

Seriale bune cu adolescenti :The o.c, One tree hill
Recomand The o.c probabil cel mai bun serial teen drama.
One tree hill e foarte bun pana la sezonul 4-5.

| andruska145 a răspuns:

Devil beside you e un serial foarte frumos chiar extra frumos