| r3ally a întrebat:

happy stiu ca nu e categoria corecta dar am si eu o intrebare... Care este cel mai horror film care l-ati vazut vreodata? Ceva atat de "infricosator" incat nu ati putut dormi noaptea big grin Dau funda pentru cel mai bun film big grin Multumesc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Predat0r a răspuns:

Friday the 13th. L-am vazut chiar pe 13 iulie ( adica vinerea laughing.da si mie mi s-a parut ciudat ) dar nu m-am speriat incat sa nu pot dormi.

31 răspunsuri:
| r3ally explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Le-am vazut pe toate si tot nu am gasit inca unul horror sa ma sperie big grin Oricum mersi mult :*