| Patyi a întrebat:

Cel mai infricosator film horror vazut de voi. Dau funda

14 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

The Grudge

| Alexandro9050 a răspuns:

Cele de la fenomene stranii mi-au placut cel mai mult

| faramatania a răspuns:

The Others

Răspuns utilizator avertizat
| dididedediu a răspuns:

CEl mai horror film este "grave encounters" este facut pe fapte reale..filmul aceasta ma ingrozit..si mai era si the ring, the grudge, drag me to hell, the exorcism, paranormal activity 3

| FllorinaFlory a răspuns:

The grudge

| Mandy693 a răspuns:

Vrei ceva sa fie scarry? hmm ok intra pe youtube si uita te la sindromul harlequeen sau cv de genu sau la animale ciudate sa vezi apoi daca mai dormi

| Ciq a răspuns:

The Descent

| vaali13 a răspuns:

Drag me to hell, mirrors

| Tabaldak a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi asta: The Blair Witch Project (1999) crying

| Dontsmile a răspuns:

'The Human Centipede'. Merita vazut, desigur daca nu ti se face rau pana la sfarsitul filmului! http://www.youtube.com/watch?v=YJyWCqkPbzs sau 'Hunger' http://www.youtube.com/watch?v=A0shVsHcU4c

| Aly05 a răspuns:

The women in black. Funda? eu m-am uitat cu o prietena de-a mea si ne-am speriat rau de tot

| mutulica73 a răspuns:

THE CAller

| sasukeneji2000 a răspuns:

Final destination 1, 2, 3, 4 si nu in ultimul rand 5! Funda?puppy dog eyes