| LuisEdward a întrebat:

Cel mai infricosator film horror pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Dyana_2608 a răspuns:

Dead silence. E si singurul film de groaza la care m-am speriat rau

15 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Poate ca eu il consider infricosator pentru ca l-am vz la 11-12 anihee hee dar e foarte bun filmul
Dawn of the dead(2004)

| Vulvatron a răspuns:

Scary movie rolling on the floor)

| LOLA33 a răspuns:

The Grudge.
Tie care ti s-a parut cel mai infricosator?

| Eღilia62 a răspuns:

Saw 1-6

| Eღilia62 a răspuns:

Si the exorcist.

| JustMee_5020 a răspuns:

Pai cred ca The Grudge sau My ex. Inca nu m-am hotarat nail biting laughing worried

| Mişu_7703 a răspuns:

Paranormal activity 1&2.

| ByoEdyy a răspuns:

Urmaresc filme horror din 2007, le vad mai ales noaptea cand am o zi incarcata, stresata cam straniu nu :)) ok cel mai bun este SILENT HILL http://video.google.com/videoplay?docid=3168228717424730364#

| Aly_6441 a răspuns:

Mirrors ( 1, 2)
the ring toate partsile
hause of wax
the grudge.
scream
exorcism
Bloody mary
sunt infricosatoare :p
ti le recomand
funda?/

| viatadecacatt a răspuns:

The exorcist.deci dupa ce se terminase filmul ini era frica sa ies din cameralaughing

| KuroNeko a răspuns:

The Grudge

| Rexassj a răspuns:

28 Days Later

| Ea12345 a răspuns:

Nu ma pot hatari intre the grudge si the ring.Foarte bunehappy

| alina_7878 a răspuns:

Exorcist... e groaznic big grin

| Popey a răspuns:

Drag me to hell=tarata in iad; casa de ceara; bloody marry=Marry sangeroasalaughing. cele mai tarrrriiiiii. dar eu le-am vazut in grup cu mai multi nebuniiitongue.acum vrem sa ne uitam la the ring=inelul

Întrebări recente