| KandaYuuko a întrebat:

stiu ca s-a mai pus intrebarea asta dar... Ce animeuri stiti gen special a si kaleido star? Daca se poate sa aiba si putin fantezie big grin...multumesc.

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Cu fantezie? Hmm... Vampire Knight, La Corda D'Oro, Rosario + Vampire, Tokyo Mew Mew si Yamato Nadeshiko Shichi Henge (aka The Wallflower, uhm nu am vazut anime-ul, dar am vazut drama si povestea e foarte draguta).
Dar asemanatoare cu Special A ar fi: Kaichou Wa Maid-Sama (anime-ul are o poveste foarte asemanatoare), Ouran High School Host Club, Itazura na Kiss, Kare Kano, Nodame Cantabile si Lovely Complex.
Eu sunt fana genului romantic/drama/comedie si mi-au placut foarte mult cele enumerate mai sus. ^_^ Daca vrei si niste titluri de manga de citit, da-mi un PM.