| MadRaven a întrebat:

Voi ce animeuri mi-ati recomanda dati-mi si un site langa el unde sal pot vedea (am vz deja naruto, inuyasha, kaleido star, vampire knight, hell girl... stiti voi din alea mai putin cunoscute)

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Uite un site cu anime in dreapta jos: http://desene-animate.rascuplans.ro/

4 răspunsuri:
| catalina88 a răspuns:

Chobits,
yosuga no sora
rosari+vampire
maruto
vampire knight
vampire knight guilldy

| Artemesia a răspuns:

Stiu eu un anime foarte interesant...mie nu-mi prea place, dar poate nu ai auzit de el.
Este vorba de "Boku wa imouto ni koi wo suru". In engleza "I love my younger sister"
Nu l-am gasit in romana, doar in engleza si spaniola pe youtube
Poate-ti place; oricum, e impresionant...

| Robert_2986 a răspuns:

School days, High school of dead, Zombie Loan.astea mi-au placut mie.depinde acum ce fel de gen de animeuri iti plac happy
animefreak.tv