| AlexxandraAa a întrebat:

Buna TPU...Sunt din Bacau si vreau sa merg la cinema city ca sa vad filmul twilight-breaking dawn. trebuie sa iau biletele de pe net sau la iau cand merg la film? Funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub "Rezervarile trebuie ridicate cu cel putin 30 de min inainte de inceperea filmului, in caz contrar vor fi luate. pentru a evita aglomeratia de al case, va rugam sa ridicati rezarvarile anticipat." arata zilele saptamanii. Tu apesi pe ziua in care vrei sa vezi filmul, dupa care iti apare filmul si orele la care se da. Apesi pe ora dorita dupa care iti apare alta pagina pe care scrie "Cinema City" sus si in mijloc este un scaun cu popcorn. Apesi pe el si astepti.

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bate un apropos catre prietenul tau ca ai vrea sa vezi filmul si o sa se ocupe el de bilete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti lua si de pe internet si de la cinema. Daca le iei de pe internet trebuie sa fii acolo cu 30 de minute inaintea inceperii filmului. Sfatul meu este sa iti iei de pe internet pentru a evita cozile de la cinema. Uite site-ul www.cinemacity.ro. Te duci la "Program" apesi pe "Bacau" dupa aia si apesi pe filmul dorit. Iti apare descrierea filmului iar sub ea scrie "Rezerva in Bacau" si de acolo iti iei bilete. Bafta!

| AlexxandraAa explică (pentru anonim_4396):

Am apasat pe rezervara in bacau si imi zice "rezervarile trebuie ridicate cu cel putin 30 de min inainte de inceperea filmului, in caz contrar vor fi luate. pentru a evita aglomeratia de al case, va rugam sa ridicati rezarvarile anticipat." si unde dau apoi?

| AlexxandraAa explică (pentru anonim_4396):

Msss mult!:*:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexxandraAa):

Sub "Rezervarile trebuie ridicate cu cel putin 30 de min inainte de inceperea filmului, in caz contrar vor fi luate. pentru a evita aglomeratia de al case, va rugam sa ridicati rezarvarile anticipat." arata zilele saptamanii. Tu apesi pe ziua in care vrei sa vezi filmul, dupa care iti apare filmul si orele la care se da. Apesi pe ora dorita dupa care iti apare alta pagina pe care scrie "Cinema City" sus si in mijloc este un scaun cu popcorn. Apesi pe el si astepti.

| BacauNet a răspuns:

Poti rezerva direct de aici bilete : http://www.bacau.net/cinema/