| Dany19 a întrebat:

Se mai stie ceva nou despre biletele pentru filmul Twilight saga breaking dawn part I?

3 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Biletele pentru Twilight saga breaking dawn part 1 s-au pus deja in vanzare. Poti sa le cumperi de-acum sa fi sigura ca prinzi cele mai bune locuri. Bafta!

| LiIiA a răspuns:

Hei da decat sa dai bani pe ele las cal urmaresti luna asta la 19 noiembrie pe pc dc sati consumi banii
FUNDITAlove struck?

| Lori34 a răspuns:

Mai bine nu iti irosi banii degeaba.lasa ca poti sa il vezi si pe calculator pe gratis