| Designextoxlove a întrebat:

Sunt sigura ca o sa aveti aceiasi parere,
De ce au anulat The secret circle? este cu mult mai bun decat "Pretty Little Liars" si "The Vampire Diaries" pentru ca le-am vazut pe amandoua si totusi tocmai The secret circle a fost anulat? Nu-i inteleg si nu-i corect, trebuia sa faca si un al 2 sezon ati vazut cum s-a terminat primul (cei care s-au uitat). Voi ce parere aveti? Funda

3 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Audienţa serialului a fost scăzută, deci n-au avut de unde să scoată profit. Prin urmare, l-au anulat. Am văzut şi eu serialul, sau cel puţin o parte din el, însă nu mi-a plăcut deloc. Prea multe scene cusute cu aţă albă, iar scenariul a fost cam jalnic. Hai să zicem că actorii s-au descurcat, însă n-au fost îndeajuns de buni încât să salveze serialul.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Dap...in timpul vacantei de vara am vazut vreo trei episoade din plictiseala, si nu mi-a prea placut.Chestia e ca Pretty little liars sau The vampire diaries(mai mult PLL, rating-ul lui TVD a inceput sa scada sad )au avut audienta mai mare, si sunt de acord cu Disharmony, unele scene chiar au fost cusute cu ata alba.Desi actori au facut o treaba buna, mai ales Cassie(daca am scris corect), dar degeabasad

| Montsegur a răspuns:

În momentul în care nu se uită multă populaţia la un anumit serial, sunt bani irosiţi în caz de continuare. E vorba de comercial. Nu consumi, nu produc nici ei.