| RxDooM a întrebat:

Sunt un mare fan Joker dupa cum se vede si la poza mea de la avatarlaughing si as vrea sa stiu unde pot gasi tricouri cu Jocker (joker in versiunea The Dark Knight ) postere, lanturi sau orice alte chestii legate de el! va roooog

3 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Poti sa iti faci singur tricouri. exista firme care fac asta. pe tricou alb parca e 5 lei si pe ala negru e 50 sau 55 de lei.

| RxDooM explică (pentru kitten95):

Imi plac lucrurile originale multumeschappy

| kitten95 a răspuns (pentru RxDooM):

Cu placere. scuze ca nu am momentan idei pentru celelalte lucruri ce li`ai cerut, dar nah. asta e. poate pe amazon daca te uiti