| DeeaAndreea1708 a întrebat:

Bună TPU!
Știe cineva unde aș putea găsi anime-ul Kamisama Hajimemashita fără subtitrări?
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| WeirdFrance a răspuns:

Http://kissanime.io/Anime/Kamisama-Hajimemashita-2nd-Season-Dub
Daca vrei sa schimbi episodul du-te jos sau da inapoi si o sa vezi ca iti da episoadele. Nu stiu daca vroiai in romana...din pacate e numa in engleza XD

| DeeaAndreea1708 explică (pentru WeirdFrance):

Eu voiam în japoneză să fie...
Adică... Să nu aibă subtitrări și să fie în japoneză

| DeeaAndreea1708 explică:

Să fie în japoneză episoadele... XD

| WeirdFrance a răspuns (pentru DeeaAndreea1708):

Aaaaaaa, am cautat dar nu este in japoneza...numa subtritrat. Sorry...

| DeeaAndreea1708 explică (pentru WeirdFrance):

Mersi oricumwinking am căutat si eu de n.am mai putut dar asta-i viata. laughing