| mAlexandra a întrebat:

Tin minte ca mai demult era un film me ProTv parca ( mentionez ca l-am vazut acum mult timp insa sper sa-l stiti ) cu niste adolescenti. Tin minte ca pe la sfarsit sau mijlocul filmului erau toti dezbracati ca un fel de parada ceva de genu. Filmul era +15. Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| AllexXaS a răspuns:

American pie:Cursa in pielea goala happy

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Placinta americana Cursa in pielea goala.

| mat31new a răspuns:

Cum zice alexxas; American pie the naked mile

| SmoKer1667 a răspuns:

Daca nu ma insel e American Pie Beta house, asa se termina si acesta cu un concurs la piscina intre doua tabere si era destul de ''pervers'' filmu dar oricum mi-a placut foarte mult.