| Madalyn a întrebat:

Am vazut mai demult un film horror in care erau implicati 5 adolescenti parca thinking 2 baieti si 3 fete... sau invers, nu mai stiu exact!
Acestia au mers la o cabana, cu masina. Cabana se afla in mijlocul unei paduri!
Intr-o noapte, acea padure a prins viata... nu stiu sa dau mai multe detalii deoarece doar asta imi mai amintesc... de asemenea parca stiu ca o fata a fost posedata de padure iar ceilalti au inchis-o la subsolul cabanei! Aceasta avea ochii albi si cam atat tin minte! sad

Nu mai stiu cum se cheama filmul. parca era ceva de genul "Padurea vie" sau nu mai stiu exact. poate ma lamuriti voi big grin

PS: Imaginea de pe carcasa filmului era (parca) o mana care iesea dintr-un morman de frunze!

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Http://www.filmealese.com/the-evil-dead-2-1987/ Aici o poti descarca cu subtitrare in romana. Filmul se numeste:The evil Dead 2 (1987)

3 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta si vizionare placutawinking

| ROB3RT89 a răspuns:

Casa diavolului 1-2

| Riplu a răspuns:

Casa diavolului sau cabana diavolului. L-am vazut de curand