| DoarUca a întrebat:

Tocmai am terminat sezonul 7 din Doctor Who. Si pana apare sezonul 8 as vrea sa mai vizionez si alte seriale.
Imi poate recomanda cineva seriale asemanatoare?
Sau ce-l putim vreun serial frumos care merita vazut?
La raspunsurile cu seriale asemanatoare va rog sa puneti cifra 1 si la cele cu feriale frumoase care merita vazute ( preferabil sf ) numarul 2.
Mersi. :*

... Apropo dau FUNTA!

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

1 torchwood si sarah jane au proprile lor povesti in seriale separate de doctor who, cred ca merita vazute

2 breaking bad, supernatural, Game of Thrones

| daniellllaaaa a răspuns:

Primeval. Este tot englezesc si sf. Chiar merita vazut. E super! Sper sa.ti placa.