| KadeJudo a întrebat:

Unde as putea sa gasesc Tokyo Mew Mew cu vocea in engleza si cu subtitrarea in romana? dati-mi niste adrese corecte sau daca nu se poate pe TPU trimiteti-mi adresele la kadejudo @ yahoo.ro

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Nu gasesti Tokyo Mew Mew cu dub in engleza si sub in romana. Majoritatea (daca nu, toate) anime-urile subtitrate in romana, au dublajul original.

| KadeJudo explică (pentru ryuu):

La Tokyo Mew Mew am gasit doar cele difuzate de animax sunt gasite dar restul...nici urma laughing

1 răspuns: