| claudiosuraj1 a întrebat:

va mai conținu producția fast and furious după ce va apărarea fast and furious 7? intreb deoarece a murit actorul paul walkercrying.

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

"Donna Langley, preşedintele Universal Pictures, a declarat într-o conferinţă de presă că seria "Fast & Furious" va continua cu cel puţin trei filme, potrivit contactmusic.com."
Deci, este posibil sa continue. Uite aici un link: http://www.mediafax.ro/......l-13567557

4 răspunsuri:
| Sonic2070 a răspuns:

Sigur, deoarece se scot bani frumusei. happy

| bbogdann a răspuns:

Da, va mai continua. Am citit ca a fost intrebat unul din fratii lui Paul Walker daca vrea sa joace in rolul lui Paul Walker

| claudiosuraj1 explică:

Multumesc pentru răspunsuri la toți
happy.

| kazy97 a răspuns:

Posibil,deoarece are multi fani