| littleblackgirl a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine in legatura cu un serial intitulal "Ultimate Survivor" (tehnici esentiale de supravietuire). Bear Grylls a filmat un episod intr-o padure in care copacii cresteau parca din nisip. (era undeva in mare, daca imi amintesc eu bine). Acolo erau multi crocodili si ca sa-i evite el mergea pe crengile acestor copaci. Spuneti-mi si mie va rog cum se numeau acei copaci, sau sa imi spuneti macar ce episod a fost! Fundita bineinteles.
Scuzati eventualele greseli gramaticale, dar scriu de pe telefon.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roberto a răspuns:

Copacii aceia se numesc mangrove si este episodul cand el este in Everglades, Florida.

1 răspuns:
| littleblackgirl explică:

Multumesc!