| Blonda:X a întrebat:

Va uitati la serialul gossip girl? Stiti cum se termina? Cine cu cine ramane?

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Inca nu s-a terminat, episodul urmator apare pe 18 acum.

| LauraMB a răspuns:

Nu stiu decat ca blake lively vrea sa renunte la rolul ei, chiar le-a dat regizorilor idei de cum ar putea sa o scoata pe serena din serial, iar penn badgley sustine sa s-a plictisit de serial deoarece a intrat in monotonie(nu stiu ce crede el da` mie mi se pare cel mai fain sezonlaughing:d)deci nu se stie nimic inca dar cica actori ar mai avea contract timp de 2 ani deci poate o continua fara ei sau poate decid sa nu mai plecebig grin

| doooo a răspuns:

Eu ma uit la Gossip Girl.dar inca nu sa terminat.Mai dureaza:d