| Yoana3 a întrebat:

Povestiti serialul Gossip girl
Funda

Răspuns Câştigător
| addicting a răspuns:

Ok o sa iti povestesc dar ff pe scurt pentru ca daca nu ai vazut serialul nu are rost sa iti povestesc 5 sezoane, te poti uita si singura si cu siguranta vei intelege mai mult.
Deci GG se bazeaza pe viata unor tineri bogati din Manhattan care se duc la un liceu controversat, la nu stiu cate petreceri la care se duce toata lumea buna, au parte de tot felul de relatii, de exemplu cea dintre Blair si Chuck. Daca te vei uita la serial vei vedea cum se prefac ca nu simt nimic unul pentru altul, schimband replici care sa le sustina mandria.Vei vedea cum li se atrag corpurile involuntar, avand un nivel de chimie demn de invidiat; cum ar putea avea perfectiunea impreuna dar ei aleg orgoliul.
So, sfatul meu este sa te uiti la serial.
Sincer nu ai de pierdut nimic si acum este vacanta!

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti povestesc eu serialul Tanar si Nelinistit, dar asteapta sa scriu toate episoadele...

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Mai bine te-ai uita la el! o sa devii dependenta! love strucklove strucklove struck