| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum se termina serialul gossip girl sau cine este gossip girl pana la urma? Imi place foarte mult serialul si mi-ar placea sa aflu cateva detalii! Thanks a lot!happy

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca te uiţi pe imdb la actori scrie că e Kirsten Bell dar eu cred ca nu se va afla cine e gossip girl.Kirsten Bell e cea care face vocea...nu are nimeni de unde şti cum se termina serialul pentru că încă nu e gata, şi probabil o sa dureze mult şi bine(sper). Deocamdată şi eu aştept cu sufletul la gură episodul 13 din sezonu 3... mă cam plictisesc făra serialu ăsta laughing. Creează dependenţă laughing
You know you love me
X. O. X. O gossip girlbatting eyelashes

| costyn162 a răspuns:

Si eu sunt mare fan al serialului "Gossip girl". Gossip girl este o fata care in film din cate stiu eu nu va aparea niciodata... au aparut 12 episoade din sezonul 3, eu acum vizionez sezonul 2, iar urmatorul episod va apare undeva prin martie desi era programat in ianuarie.Astae, nu ne ramane decat sa asteptam...

| costyn162 a răspuns:

Eu sunt de acord...Sunt un mare fan al filmelor si serialelor bune, care merita sa fie vazute...

| lostcontrol12 a răspuns:

Http://www.cwtv.com/shows/gossip-girl

Inca nu se termina, mai e ceva.si mie imi place foarte mult serialul si de-abia astept sa apara urmatorul episod:)

| aragon18 a răspuns:

Gossip Girl este Kristen Bell, iar serialul nu stie nimeni cum se va termina, deoarece episodul 13 cred thinking va fi difuzat abia in Martie. Deci mai e pana atunci. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai se pare ca avem ceva in comun in special cu serialul asta! Poate ar trebuie sa ne cunoastem mai bine! Infintam un club despre filme! Daca vedeti mesajul puteti sa raspundeti aici sau sa imi trimiteti un mesaj privat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mare mare fun gossip girl:X:X:X/ momentan, urmaresc pe net al doilea sezon. e super serialul:X:X si nu cred ca se va sti cine este gossip girl, oricum nu cred ca este bellwinking.