| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Vampire Knight sau Lovely Complex?

Răspuns Câştigător
| mishuzuchan a răspuns:

Vampire knight... lovely complex e putin plictisitor

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Inclin spre "Vampire Knight", dar mi-a placut mult si "Lovely Complex".

| Dark13 a răspuns:

Vampire Knight

| Kenichi a răspuns:

Blood+ laughing)))))))))
Oricum daca nu ai vazut nici unul iti recomand sa te uiti la amandoua

| AndreeeexD a răspuns:

Amandoua. Sunt niste seriale superbe happy

| loveanime059 a răspuns:

Lovely complex love struck si vampire knight mi-a placut ff mult, dar parca mai mult lovely complex tongue am adorat anime-ul acesta love struck nu stiu e foarte special, diferit de celelalte happy adica te invata sa-ti accepti inaltimea ta asa cum e love struck si in plus nici nu a fost pervers cum sunt alte anime-uri de dragoste sau ca altele perverse, toate fetele cu sanii mari, ma rog imi faceau si in ciuda laughing

| Neworder21 a răspuns:

Vampire Knight - suna mai ritmic ))