| Teodora_8141 a întrebat:

Voi la ce va uitati la televizor sau ce seriale urmariti pe youtube?
Ce idei aveti?

5 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

Anatomia lui grey,jurnalele vampirilor, teen wolf, 2 barbati si jumatate,gossip girlmesaje de dincolo, victorious, icarly

| Fluffinator a răspuns:

Two and a Half Men, Doctor House, Supernatural
Iar pe yt...

| Merrycriss a răspuns:

La televizor urmaresc serialul indian culoarea fericirii iar pe you tube un seral korean pe nume you re beautiful :d

| ionutzinca a răspuns:

Porno.

| Micutainimioara a răspuns:

Sa'ti spun cateva filme, seriale si ce urmaresc la televizor.

Monte Carlo
Ramona and Bezu's
Wizard's Of Waverli Place
The Last Song
Vampire's Diaries
Charlie And The Chocolate Factory
Alice In Wenderland
Camp Rock
Camp Rock 2 The final jam
Hannah Montana3
Hannah Montana Forever
Hello Kitty
Si...
Cam atat stiu m-am mai uitat dar alea...
Eu nu prea ma uit la din astea infricosatoare cum se uita unii...

Sper ca te-am ajutat cu ceva.