| lifeistough a întrebat:

Va uitati la Heroes? Sau ce seriale urmariti si despre ce este vorba?

2 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu ma uit la heroes. Urmaresc Supernatural, Gossip Girl, CSI: NY, Criminal Minds si Ghost Whisperer.happy

| Cosmin. a răspuns:

Heroes, m-am uitat pana la un timp, cand a inceput sa ma plictiseasca, au dat-o in drama... imi placea mai mult la inceput cand era mai mult mister...
In rest, ma uit la Lost, South Park, American dad, Family guy, Dexter, The mentalist, Community, Cougar Town, Modern Family, The Big Bang Theory, House, Two and a Half Men, How I Met Your Mother, Greys Anatomy, de curand ma uit la Life Unexpected si am.
Niste seriale 'must see' ar fi: House, Dexter si Lost.

Detalii despre serialele de mai sus le poti gasi pe cinemarx.ro