| CAsToReL a întrebat:

Ce parere aveti despre DEXTER? Ce alte seriale "actuale" urmariti? De ce?

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Dexter e super tare... un serial neobisnuit ...si interesant... alte seriale... imi place si CSI Miami, Minti Criminale, Bones... o zi buna

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu il stiu. Ma uit in general la seriale de comedie. Am vazut worst week de curand si am ras in hohote.

| Wtf9000 a răspuns:

Eu sunt la episodul 7, seria I, si mi se pare bun. Oricum nu se compara cu regretatul Prison Break. tongue

| kuka a răspuns:

Dexter e super, dar din pacate a trebuit sa intrerup vizionarea din cauza bacului. Dupa bac I'll be back XD
Pe langa Dexter nu mai urmaream decat un serial vechi...The crow' si 'Jackass'

| Brigitta a răspuns:

Ma uit la CSI; imi plac genul asta de seriale/filme happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internatul de pe axn