| IIIx333III a întrebat:

Vreau sa inchiriez niste bilete la sun plaza(bucuresti), la cinema, respectiv 4. Problema este ca nu stiu cu certitudine daca vom merge toti, si s-ar putea sa "ne trezim" cu un om in minus, si sa fim 3. Daca eu rezerv 4 locuri, si vom fii doar trei, vom putea sa returnam un bilet? Funda.

P. S. Doar l-am rezervat, deci nu am dat niciun ban pe el.

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Da, poţi.
Eu am rezervat 17 fiindcă atâţia eram iniţial, dar am ajuns la film doar 3. N-a fost nicio problemă. Ne-am luat cele 3 bilete şi restul au fost puse la vânzare. Poţi să le iei cu jumătate de oră înainte să înceapă filmul.

4 răspunsuri:
| IIIx333III explică:

@hades
Da, la cinemalaughing{Scuze}

| missReckless a răspuns:

@adry00: mersi pentru fundă. mă bucur că te-am putut ajuta.

| Herr a răspuns:

Bilete la ce? La cinema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Dacă ai rezervat, plăteşti acolo. Dacă nu vine cel pentru care ai rezervat, nu plăteşti şi pentru el. Ce să returnezi, dacă tu nu ai cumpărat încă biletele?laughing

O seară frumoasă!