| IIIx333III a întrebat:

In legatura cu rezervarile biletelor la Sun Plaza Cinema. Cum le pot rezerva? Adica... stiu cum. Dar cand ajungem acolo trebuie sa prezint un buletin pe numele la care am rezervat? Daca nu am buletin... merge si cu carnetul de note? Funda pentru cel care imi da cele mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

La patinoar stiam ca merge cu carnetul de note, dar la film nu stiu. daca vrei sa te duci la film du-te cu cineva care are buletinwinking sau daca te mai duci intreaba si tuwinkingbig grin

1 răspuns:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

La patinoar stiam ca merge cu carnetul de note, dar la film nu stiu. daca vrei sa te duci la film du-te cu cineva care are buletinwinking sau daca te mai duci intreaba si tuwinking