| Floryy55 a întrebat:

Bună, TPU! Vreau să revăd un film vechi, însă nu îmi amintesc numele. Îmi amintesc din film că personajul masculin este obligat să se căsătorească cu o fată, el bea foarte mult și o înșală, mama lui moare și fata cu care s-a căsătorit îl caută pentru a-l anunța și îl găsește băut într-o casă cu o altă femeie și cam atât îmi amintesc din film. Dacă știe cineva cum se numește, vă rog...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreba pe mama sau tatal tau, cu siguranta l-ai vazut impreuna cu ei, daca este film vechi.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sună ca plotul de la Ion

| blackann a răspuns:

Ce sfat bun, violetta

rolling on the floor)))