| Raluka2002 a întrebat:

Vreau sa vad niste filme de groaza dar nu prea imi vin idei sper ca ma puteti ajuta voi? Funa!

Răspuns Câştigător
| marrinaa a răspuns:

Orphan, the omen, the awakening, sinister - sunt printre cele mai bune filme de groază pe care le-am vizionat eu (şi am vizionat destule). mai sunt şi: the woman in black (care m-a înspăimântat) şi the ring. sper că-ţi sunt de folos. vizionare plăcută indiferent de alegere!

10 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Pot sa te uiti la: Resident Evil, The Grudge, Mama, El Orfanato, Exorcizarea lui Emily Rose, Saw, numere fatale, R.E.C.

| FaithGaga a răspuns (pentru FaithGaga):

Funda? :*

| Raluka2002 explică (pentru FaithGaga):

Mai astept raspunsuri si daca tu ai raspuns cel mai bine iti dau funda!

| Raluka2002 explică (pentru FaithGaga):

Mersi!

| FaithGaga a răspuns (pentru Raluka2002):

Ok happy

| Melymonade a răspuns:

Frozen, Rec, The ring happy

| Julia125 a răspuns:

Wrong Turn.
Frozen
the ring
Shark Night
Jurrasik Shark
Bait
The children(ii super).-ii vorba despre un copil care contacteaza un fel de boala care se manifesta prin dorinta de a ucide.
Uninhabited- un cuplu se duc in vacanta pe o insula pustie. Incet incep sa descopere anumite lucruri si sa observe ca le-au disparut lucruri si ca unele haine au fost mutate. Gasesc 2 gropi pentru oameni morti, iar nu dupa mult timp afla ca insula e bantuita.2/3 barbati se opresc pe insula. Cei doi cred ca ei au furat telefonul, etc, si barbatii ii captureaza, si o violeaza pe fata. "Fantoma" ii alunga pe barbati, dupa care il va omora si pe iubitul fetei, iar la sfarsit dupa ce fata vede fantoma(o femeie care a fost violata, cand era pe moarte) calca pe un peste otravitor (la fel ca fantoma) si moare...ii super filmu.ti-l recomand.
Sper ca ai inteles ceva din descrere

Tomie
Anaconda1, 2,3, 4
Ghost ship

| astainumelemeu a răspuns:

The shrine, saw, the ward, insidious, tunnel, see no evil, te tortured, mothers day 2010, death proof, husk, mad house, planet terror, ravenous, silent hill, the rite, the abandoned, the descent 1 si 2, would you rather

| marypink1 a răspuns:

Tooth Fairy, pot sa îl vezi pe YouTube