| AneMarieK a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta cu niste filme de groaza?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Drag Me To Hell (2009),Inbred (2011),Friday The 13th (2009),Thir 13 en Ghosts (2001),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),Insidious 1 și 2, Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Jug Face (2013),Antiviral (2012)

| AneMarieK explică (pentru faramatania):

Multumesc!

| faramatania a răspuns (pentru AneMarieK):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

9 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Uite aici:
http://www.fsplay.net/horror
Eu pe site-ul asta ma uit de obicei!

| AneMarieK explică (pentru OaiaNinjalău):

Multumesc!

| OaiaNinjalău a răspuns (pentru AneMarieK):

Nu ai pentru ce!

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Filme de groaza frumoase : Joy ride 1-3 toate partile, Evil dead, Dawn of the Dead, World War Z, Masters of Horror este serial, Vineri 13 din 2008 nu versiunile vechi, Final Destination si lista poate continua vizionare placuta anita!

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

The Cabin In The Woods, Dawn of the Dead