| Aannonimm a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste filme de genul supranatural si dragoste sau ceva asemanator cu fallen (2016) nu conteaza daca sunt seriale(va rog sa-mi spuneti daca e film sau serial) fara serialele si filmele pe care le-am vazut cum sunt
-academia vampirilor
-true blod
-the vampire diaries
-teen wolf
-fallen
Vreau sa adaug ca nu vreau filme vechii din ani 70, 80, 90, sau ceva de genul, e ok 2001-2017!
Va multumesc! Dau funda celui mai bun raspuns*winking

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Hemlock Grove, TSC, The Gates, Fallen (2006/mini-serie),The Magicians,Damien,Beyond,The Tomorrorw People, The OA, Star-Crossed, From Dusk Till Dawn: The Series, Shadowhunters: The Mortal Instruments
Filme:Byzantium (2012),Rufus (2012),The Moth Diaries (2011),Maximum Ride (2016),Beautiful Creatures (2013),Wolves (2014),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013)

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Percy jackson. Are mai multe parti si e super. Adica mie mi-a placut.

| marriancosmin a răspuns:

Witches of East End, este serial, o sa iti placa. Funda?

| Stefys130 a răspuns:

Amur, este un film pe 4 sau 5 părţi nu mai ştiu exact, dar le poţi găsi foarte usor pe google, este vorba de niste vampiri şi varcolaci, o fată se indragosteste de un vampir şi este prietena si cu un varcolac si el încearcă să facă tot posibilul sa nu fie cu vampirul, dar el este indragostit de ea, dar fata pana la urmă o să devină vampir şi o să aibă puteri supranaturale ca si ceilalţi vampiri, doar ca ea va fi mai puternica. Nu este un film scârbos. Sper ca team ajutat.