| Static a întrebat:

Funda. Vreau si eu seriale gen Vampire Diaries, True Blood, Teen Wolf, din aste s.f, sau chiar filme de genul. Tin sa va anunt ca am ca vazut toate filmele posibile, poate unul din voi stie insa un film de care nu a auzit toata lumea, sper. Multumesc.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pretty little liars, The secret circle, Merlin.

| faramatania a răspuns:

Fringe
The Walking Dead
Supernatural
Dead Set
The Secret Circle
The Dead Zone
Caprica
Battlestar Galactica

| cristiiiiiii a răspuns:

Van Helsing e film tongue

| Letty03 a răspuns:

The Thirst e tare. Sper sa-ti placa.

| giuliutapisicutza a răspuns:

Uite eu stiu unul super a inceput pe data de 21 septembrie 2013 adica duminica... Uite serialul Wolf Blood este despre ceva varcoloci sau lupi nici eu nu stiu exact ce sunt! incepe in fiecare zi de la 10:30, sper ca te.am ajutat