| Nit113 a întrebat:

TPU! Vreau un anime din categoria actiune, supranatural. Daca se poate sa nu aiba prea multe episoade (in jur de 30) si sa nu fie ecchi. Va anunt ca am vazut SAO, code geass tot, devil survivor, magi, durarara, blue exorcist, the unlimited, 07 ghost, k project si kuroko no basuke.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Eu te anunt ca in Iulie incepe sezonul 2 din SAO si ca va fi un sezon nou pentru Durarara! (data exacta nu se stie).

Revenind la subiect. Iti propun doar cateva anime-uri:
- Dantalian no Shoka
- Dance in the Vampire Bund
- Claymore
- Tsukihime
- Shakugan no Shana (3 sez)
- Mirai Nikki
- Angel Beats
- Asura Cryin' (2 sez)
- Hakuouki (ordinea de vizionat este):
* sez 3 - Hakuouki Reimeiroku
* sez 1 - Hakuouki
* sez 2 - Hakuouki Hekketsuroku

Vizionare placuta!

| Nit113 explică (pentru ryuu):

Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
| RedOfWorld a răspuns:

Uite aici : Akame ga kill, Danmachi, Zero No Tshukaima. Sper că o să-ți placă