| killerspike95 a întrebat:

ziceti-mi ceva filme de aventura cu adolescenti sau sience fiction tot cu adolescenti de exemplu Ucenicul vrajitor sau Hulk ma ajuta cineva? dau fund

Răspuns Câştigător
| Marina01 a răspuns:

Dude! Where is my car?
Jocurile foamei
Step up 4 revolution - nu este sf dar este minunat!
Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking dawn 1 si Breaking dawn 2

8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Wtf?

| michelia a răspuns:

Iti recomand unul din preferatele mele( il mai revad si acum cu copiii uneori).
Fa abstractie ca e vechi. E absolut savuros ( si povestea, si atmosfera si muzica), mai ales daca iti plac cele cu tema calatoriei in timp.
http://www.imdb.com/title/tt0088763/
Back to the Future

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chronicle

| adinaiuliana a răspuns:

She's the Man
Gossip Girl
Thirteen
Easy A
10 things i hate about you
What a girl wants
Sydney White
Mean girls.

| xXxRadu a răspuns:

Scarry movie 5 e cu adolescenti
Urban legends : Marry Blody (horror) e tot cu adolescenti
Nu da inapoi
Spiderman 1, 2, 3
Orasol Haloween 3, doar ca are alt nume dar gasesti, e continuarea 2 doar ca la scoala...
American pie1, 2,3
Liceul Avalon,
Sau seriale cum ar fi iCarly, Victoriuos, Big Time Rush, Bucket and Skinner, Pe astea le gasesti pe NICKILEIODON parca...

| georgianaionescu a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn

She's the Man

Thirteen (merita vazut)

Pretty Little Liars

A Walk to Remember

Toate sunt cu adolescenti! le-am vazut si eu pe toate. sunt excelente. O sa iti placa cu siguranta!

Funda?

| killerspike95 explică:

Altul nu stiti?