| HallyKity a întrebat:

Buna TPU ziceti-mi si mie niste filme si seriale tari care merita vazute, nu conteaza genul
cine imi zice cele mai multe primeste funditahappy

4 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Iubire si onoare(la 8 jumatate seara, pe aasa de luniu pana joihee hee)
dragoste si pedeapsa(la 8 jumate deara, pe kanal d, de luni pana marti)
cautando pe elisa(1 epsisod la 9 jumate seara, pe acasa de luni pana joi si mai e si vineri dar de la 8 jumate pe acasa 2 episoade)winking
mai uitate pe b1 mai ales prin wekend cas filme vechi si interesante.
si mai sunt si filme care acum nu se mai difuzeaza da le poti vedea pe net cum ar fi:
cealalta fata a analiei
iubire ca in filme
numai iubirea
lacrimi de iubirewinking
de pe buze la inima
o mare de pasiunehappy
cam atat. funditzzza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa iti spun multe, iti spun putine dar frumose (preferatele mele cel putin)
Seriale: Prison Break, Gossip Girl, Family guy
Filme: Requiem for a Dream, The Dark Knight, Hannibal (toate), Cidade de Deus, Gia, The Basketball Diaries, The Exorcist, etc happy

| BiancaPitic a răspuns:

Paiii:

Seriale:
1.Narcisa salbatica
2. Iubire si onoare

Filme:
1.Alpha and Omega
2.The Boy Who Cried Werewolf
3.Cool dog
4. Ursul yogi
5.Ramona and Beezus
6. The Jensen Project
7. Letters to God
8.Marmaduke

Saau.poti gasi foarte multe filme pe site-ul : http://SPAM/

Sper sa iti placa!
Vizionare placuta!

| HypnoticA a răspuns:

Seriale:
pe locul 1: Gossip Girl
2:The Vampire Diaries
3: Chuck
4:How i met your mother- super tare
5: Glee
6: The V's
7: House Md
8: Heroes
9 Prison break
10: One Tree Hill