| OutlawsMagazine a întrebat:

Buna,TPU!

Zilele astea mi-am adus aminte de cateva scene dintr-un film la care imi amintesc ca ma tot uitam la TV acum cativa ani buni.

Povestea vine cam asa:filmul incepe cu o scena trunchiata in care cel ce avea sa devine "stalker-ul" stranguleaza o femeie cu un sutien. Dupa ni se arata viata lui normala,din cate imi amintesc tipul era inalt, purta ochelari si era destul de tanar, in jur de 30 de ani.Intriga incepe cand baiatul unei femei (care avea sa devina "urmarita") se urca pe o scara sprijinita de o cladire si cand sa cada barbatul il prinde si ii salveaza viata.Atunci cei doi fac cunostiinta(mi se pare ca ea era o mama singura nou venita in oras si abia isi deschisese o afacere)si el dezvolta o pasiune bolnava pentru ea,o fotografiaza peste tot,tine poze cu ea in masina si acasa i-a creat un adevarat altar.Mi se pare ca el o rapeste la un moment dat dupa ce afla si ultima scena din film ni-l arata pe baiat cum il omoara pe barbat si astfel isi salveaza mama.

S-au facut o multime de filme pe aceasta tema de-a lungul anilor, e drept dar faza cu sutienul de la inceput si cu baiatul care isi salveaza mama la final m-au facut sa-l tin minte pe acesta in mod special.S-ar putea sa fie lansat intre anii 1995-2005 judecand dupa tinutele lor.Multumesc anticipat pt. raspunsuri-tin de asemenea sa mentionez si ca actorii nu sunt extrem de cunoscuti, dar s-ar putea sa gresesc.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-ai vizionat la TV? Dacă da, când?