| DarkVampire98 a întrebat:

Buna TPU8! Puteti sa imi spuneti si mie niste filme comedie cu Jim Carrey si Eddie Murphy?

3 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Jim carrey : Ace Ventura: Pet Detective,Ace Ventura: When Nature Calls, Liar, liar, Bruce Almighty, Yes Man / Yes Man, sunt multe altele pe acestea toate le-am vazut dar nici unul nu se compara cu "Me, Myself & Irene"
Eddie Murphy: Coming to America, The Nutty Professor, I Spy...
Sper sa te ajutewinking

| bobby90 a răspuns:

Jim carrey : Ace Ventura: Pet Detective,Ace Ventura: When Nature Calls, Liar, liar, Bruce Almighty, Yes Man / Yes Man, sunt multe altele pe acestea toate le-am vazut dar nici unul nu se compara cu "Me, Myself & Irene"
Eddie Murphy: Coming to America, The Nutty Professor, I Spy
Sper sa te ajute!

| Triple3XH a răspuns:

Jim Carey:Yes man,Un nebun in Africa,Show Time, Tipu de la cablu
Eddie Murphy:Gradinita lu taticu, Jaf la turnu mare