| anonim_4396 a întrebat:

Care este actorul tau preferat? Genul: comedie.
Exemple: Jim Carrey, Adam Sandler, Rowan Atkinson(aka Mr.Bean), Eddie Murphy, Rob Schneider, Steve Carell, Chris Rock, Will Smith si altii

P. S: Puteti face si un top.

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Jack Nicholson si Robert De Niro, dupa ce m-au obisnuit cu povesti serioase, mor de ras cand ii vad intr-o comedie gen How Do You Know sau Meet The Fockers. Imi place Owen Wilson, cu reactiile lui lente, apoi toata garda geniala din Monty Python (John Cleese, Terry Gilliam, Graham Chapman, Eric Idle etc.), mai sunt cei din Clerks (Jason Mewes, Kevin Smith) Imi place si de Norman Wisdom din actorii mai vechi. Iar preferatul e batranul alien din 3rd Rock From The Sun - John Lithgow, un actor genial.

5 răspunsuri:
| George_9481 a răspuns:

Adam Sandler

| PinkPanther a răspuns:

Adam Sandler

| cLeILa a răspuns:

Mr bean, will smith

| m4n1ak a răspuns:

Mersi fain, am cautat foarte mult actorul Adam Sandler si Rob Schneider uite ca cu tine i-am gasit mersi

| micutsaa a răspuns:

Rowan Atkinson(aka Mr.Bean)