| AianaPetrescu29 a întrebat:

Buna tpuuu! Am vazut mai demult cand eram mai mica un film in care un autobuz cu copii se duceau intr-o excursie sau ceva si autobuzul ala s-a blocat pe niste șine de tren si a trecut trenul si i-a zdrobit pe toti in fata parintilor lor si dupa ani multi, oamenii ziceau ca daca te duci si stai cu masina pe șinele alea de tren, cineva iti va impinge masina presupunand ca sunt spiritele acelor copii morti, va rog mult daca stiti cum se numeste sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fingerprints (2006) /Amprente mortale

http://en.wikipedia.org/wiki/Fingerprints_(film)

1 răspuns:
| Katsune a răspuns:

Nu stiu cum se cheamă, dar stiu si eu la ce te referi. Am vazut filmul acela. Mi s-a parut putin infricosator. A fpst interesant.