| Armyanka a întrebat:

Ieri seara era un film cu niste adolescenti care au oprit pe sinele unui tren si au pus pudra pe rotile de la masina [maram o sa vada amprentele copiilor morti] apoi s-a blocat masina acolo si atunci venea trenul si o fata din masina a vazut o fetita in fata trennului care a fugit. apoi masina a mers si ei au scapat...mai departe nu mai stiu... ca a trebuie sa plec straight face laughing.cum se numea? dau funda!; 3.
Acum nu mai tin minte pe ce program era ca altfel il gaseam//

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Amprenta mortala?

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Fingerprints - Amprentele mortale

| Doηηa a răspuns:

Amprentă mortală de pe Kanal D?
Cred...

| MaryKaty a răspuns:

Da, amprentele mortale, pe kanal d a fostwinking